BİZDEN HABERLER

Acar Exclusive

Acar Exclusive

Uygun oto kiralama  Acar car rental aracılığı ile ankarada araç kiralamak artık hem çok uygun hem çok kolay siz aracı seçiyorsunuz ve siparişinizi tamamlıyorsunuz biz aracı belirtmiş olduğunuz lokasyona kadar ücretsiz teslim ediyoruz.Tatile çıkmadan önce bizide bir düşünmenizi isteri Haberin Devamı..

Tarih: 04-2015

Acar Oto Kiralama Hizmetleri Sık Sorulan Sorular

Acar Oto Kiralama Hizmetleri Sık Sorulan Sorular

Soru : Araç kiralamak için hangi belgeler gereklidir?  Cevap :  1- EHLİYET : Araç kiralamak için, A, B ve B+ segment araçlarda en az 2 yıl önce alınmış B sınıfı ehliyet, C, C+, D ve D+ segment araçlarda en az 3 yıl önce alınmış B sınıfı ehliyet, J segment (Minibüs Haberin Devamı..

Tarih: 03-2015

Acar Premium

Acar Premium

Firmamız, Ankara'da profesyonel olarak araç kiralama hizmeti vermektedir. Araçlarımızın tamamı full kaskolu ve bakımları zamanında yapılmış araçlardan oluşmaktadır. Sadece 2 yaşına kadar olan araçların kiralama işlemlerini yapmaktadır.   Müşterilere teslim edilmeden önce tüm araçla Haberin Devamı..

Tarih: 03-2015

Acar Exclusive Hizmetleri

Acar Exclusive Hizmetleri

Eryamanın en büyük oto kiralama firması olan acar rent acar, etimesgut ve çevresinde hızla daha etkili hizmet vermeye devam etmektedir. Eryaman araç kiralama firması olarak aktif rol oynayan acar rent kiralama eryaman araba kiralama firmaları arasında rakipsizliğini korumaya devam etmektedir.   eryaman oto kiralam Haberin Devamı..

Tarih: 03-2015

Acar Filo Kiralama Hizmetleri

Acar Filo Kiralama Hizmetleri

ACAR RENT A CAR Bireysel araç kiralama sektöründe bir öncü olarak, butik araç kiralama hizmetini başlatan firmamız, sizlere ulusal araç kiralama firmaları ile aynı standartlarda, bölgesel hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyor. 2015 yılında sektöre giren RentLine Araç Kiralama, Haberin Devamı..

Tarih: 03-2015